Menu
Dla rodziców / Dwujęzyczność

Co to jest Starter Kit w Usborne?

starter kit w usborne

Usborne to jedno z najbardziej znanych i cenionych brytyjskich wydawnictw specjalizujących się w literaturze dla dzieci i młodzieży. W swojej ofercie posiada ono tysiące genialnych książek, które wyróżniają się wysoką jakością merytoryczną, estetyczną i wykonania. Jak już pewnie wiesz, istnieje możliwość zamawiania książek bezpośrednio z wydawnictwa – zarówno na własne potrzeby jak i w przypadku, gdy chce się je sprzedawać dalej. W tym celu dokonuje się rejestracji jako Partner (do września 2021 r. obowiązywała nazwa Przedstawiciel) poprzez stronę internetową i opłaca się tzw. Starter Kit.

Starter kit to zestaw 18 książek i dodatkowych materiałów marketingowych, który został skomponowany przez wydawnictwo. Znajdują się w nim tytuły z topowych serii w różnych kategoriach wiekowych. Pozwala to nowemu Partnerowi na poznanie bogatej oferty wydawnictwa. Łączna wartość książek to ok. 150 funtów, ale… starter kit kosztuje tylko 48 funtów + 12 funtów wysyłka (łączny koszt to zatem 60 funtów). Czas oczekiwania na dostawę do Polski to ok 10 dni.

Poniższe zdjęcie pokazuje przykładową zawartość pakietu startowego 🙂

starter kit

Do dziś pamiętam mój zachwyt, kiedy rozpakowałam swój starter kit 🙂

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pakiecie startowym i/albo zamawianiu książek bezpośrednio z wydawnictwa napisz do mnie na maila: theverylittlereader(at)gmail.com lub na Instagramie.

Zachęcam Cię też do przeczytania wpisu z wrażeniami z mojej rocznej współpracy z Usborne i do zapoznania się z kluczowymi informacjami na temat dołączenia 🙂

Brak komentarzy

    Skomentuj