Menu
Dla rodziców / Dwujęzyczność / Po angielsku

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z wydawnictwem Usborne jeszcze w styczniu?

książki anglojęzyczne dla dzieci Usborne

Kochasz książki anglojęzyczne? Najważniejszy jest dla Ciebie czas z dzieckiem? A może chcesz spełniać się promując dwujęzyczność i sprzedając anglojęzyczne książki? Jeśli odpowiedziałaś „tak” na co najmniej dwa powyższe pytania, to może być dobry moment, aby rozpocząć współpracę z Usborne i zamawiać książki anglojęzyczne dla dzieci bezpośrednio z wydawnictwa.

🧡 W styczniu br. Starter Kit, czyli pakiet 18 książek📚🇬🇧, który wykupuje się podczas rejestracji, kosztuje tylko 42 funty, czyli ok. 230 pln (zamiast 60 funtów, czyli ok. 330 pln). Rzeczywista wartość książek jest ponad trzykrotnie wyższa – spójrz tylko na tytuły, które znajdują się w zestawie.

💚 W ciągu 12 tygodni od dołączenia masz obowiązek złożyć przynajmniej jedno zamówienie za min. 120 funtów. I to tyle, jeśli chodzi o zobowiązania 🙂. Później wystarczy złożyć chociaż jedno zamówienie raz na pół roku – a jeśli tego nie zrobisz, to świat się nie zawali, po prostu Twoje konto zostanie usunięte z systemu. 

A jak było ze mną?

Długo się wahałam, zanim zdecydowałam się podpisać umowę z wydawnictwem choć chciałam skompletować anglojęzyczną biblioteczkę mojego dziecka, a książki Usborne znałam i doceniałam już wtedy. Musiałam też znaleźć sposób, aby dorobić do domowego budżetu, bo priorytetem było dla mnie zostanie z maluchem w domu po zakończeniu urlop macierzyńskiego. Po paru tygodniach dumania zarejestrowałam się, bo czułam, że coś z tego może wyjść. Ryzyko było niewielkie, a potencjalne korzyści spore. Na szczęście spróbowałam. O mojej ponad półtorarocznej przygodzie z Usborne przeczytasz tutaj.

książki dla dzieci po angielsku prawa przedstawicielka Usborne

Nie zamierzam Cię bajerować, że po rejestracji jako partnerka Usborne nagle życie staje się piękniejsze, książki same pojawiają się na półce, a na konto spływają miliony 🙈. Jeśli chcesz, aby sprzedaż książek była dla Ciebie źródłem dochodu, to będziesz musiała nad tym pracować, niestety samo nic się nie zrobi 🙂.

Z własnego doświadczenia powiedzieć mogę, że satysfakcja z takiej pracy jest ogromna – pomagamy przecież rodzicom w otaczaniu dzieci angielskim, co przecież ma pozytywny wpływ na ich rozwój i – mam nadzieję – w dłuższej perspektywie ułatwi im życie. Możemy też docierać do nauczycieli, którzy również dbają o to, aby przygoda z angielskim była efektywna i ciekawa.

We współpracy z wydawnictwem Usborne fajne jest to, że:

➡️ pracujesz na własnych zasadach – kiedy, gdzie i jak chcesz,

➡️ zajmujesz się genialnymi książkami, nie wciskasz ludziom chłamu,

➡️ dołączając do Usborne, dołącza się też do społeczności fajnych kobiet, które się inspirują i wspierają (mamy grupy na FB, czasem udaje nam się też spotkać),

➡️ masz mentora, czyli osobę, która dobrze Ci życzy i chętnie podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem. Jeśli zarejestrujesz się za moim pośrednictwem, to ja zostanę Twoją mentorką 🥰. Możesz też ofc dołączyć do kogoś innego – ważne jest wg mnie, aby wybrać kogoś, z kim czuje się flow i kto jest wiarygodny 🙂.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o współpracy z wydawnictwem, to zerknij tutaj. Chętnie odpowiem też na Twoje pytania, abyś wiedziała, jak to wszystko wygląda od kuchni ☺️.  Najszybciej skontaktujesz się ze mną poprzez Instagram lub mailowo: theverylittlereader@gmail.com.

Brak komentarzy

    Skomentuj