Menu
Książki dla dzieci / Po angielsku

„Miss Molly’s school of good manners” – książka dla dzieci o dobrych manierach po angielsku

książki po angielsku dla dzieci Usborne

Pewnego dnia Algernon dotarł do Szkoły Dobrych Manier Panny Molly 🐭, gdzie – wraz z innymi młodymi zwierzątkami doświadczał tego, jak dobre maniery i prawdziwa troska o dobro innych mogą pozytywnie wpływać na życie jego i otoczenia.

W książce „Miss Molly’s school of good manners” wydawnictwa Usborne pokazane są przeróżne sytuacje, w których może znaleźć się dziecko (np. dołączanie do grupy już bawiących się rówieśników czy wyrażanie opinii o pracy plastycznej kolegi 😊), a także zróżnicowane zachowania, jakie można w tych sytuacjach zaobserwować.

Wiele z sytuacji jest pokazanych z humorem, co też łatwo zauważyć na ilustracjach 😊.

Podoba mi się, że dobre maniery pokazano w tej książce jako wszystkie duże i małe rzeczy, które można zrobić lub powiedzieć każdego dnia, aby pokazać innym, że dbamy zarówno o ich uczuciach, jak i własne ❤️.

Ta pozycjaUsborne jest też dobrym wsparciem pod względem nauki zwrotów grzecznościowych po angielsku, ciekawego słownictwa i bardziej złożonych struktur gramatycznych 🇬🇧

Książka jest dedykowana przedszkolakom.

Cena: 49 pln. Możesz ją zamówić pisząc do mnie na Instagramie lub poprzez email: theverylittlereader(at)gmail.com 🙂Brak komentarzy

    Skomentuj