Menu

Współpracuj z Usborne

książki dla dzieci po angielsku Usborne

Czy wiesz, że możesz dołączyć do zespołu Usborne i taniej zamawiać genialne książki po angielsku dla swojego dziecka? Możesz też z pasji do czytania uczynić swój biznes i sprzedawać książki innym rodzicom lub nauczycielom.

Tutaj znajdziesz informacje o tym, jak można się zarejestrować w Usborne i dlaczego warto to zrobić. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie maila theverylittlereader(at)gmail.com albo odezwij się na Instagramie. Chętnie opowiem Ci o mojej przygodzie z Usborne Books at Home 🙂

A jeśli już teraz chcesz kupować genialne książki bez pośredników, zarejestruj się pod tym linkiem: https://tinyurl.com/JoinUsborneWithKasia

1. Korzyści z zamawiania bezpośrednio w wydawnictwie Usborne

 • Książki kupujesz z min. 20% zniżką
 • Masz możliwość skorzystania z ofert specjalnych
 • Dostajesz dostęp do całej oferty wydawnictwa
 • Nowości widzisz szybciej niż inni
 • Możesz zacząć prowadzić własny biznes bez dużych nakładów finansowych
 • Dostajesz swoją stronę internetową
 • Sama decydujesz jak, kiedy i gdzie pracujesz, jeśli Usborne traktujesz jako pracę
 • Dostajesz wsparcie mentora (czyli osoby, za pośrednictwem której dołączyłaś do zespołu) oraz całego zespołu. Mamy grupy na FB, na których dzielimy się wiedzą, doświadczeniami, a nawet wymieniamy książki 😉
 • Jeśli tylko chcesz, możesz skorzystać ze szkoleń firmowych i zespołowych
 • Możesz tworzyć swój zespół – mentor dostaje prowizję od zamówień składanych przez swoich podopiecznych
 • Promujesz czytelnictwo i dwujęzyczne wychowanie

Pamiętaj, że nie musisz traktować dołączenia do Usborne jako biznesu. Możesz zamawiać książki wyłącznie dla siebie czy swoich znajomych. W każdym momencie możesz natomiast nie tylko oszczędzać na książkach, ale też na nich zarabiać.

2. Rejestracja

Na początku trzeba zamówić starter kit, czyli zestaw kilkunastu książek, który skomponowany jest przez wydawnictwo tak, by nowa przedstawicielka miała szansę poznać szeroką ofertę Usborne. Płacisz za niego 60 gbp (48 gbp za książki + 12 gbp za przesyłkę do Polski). Wartość książek to 150 gbp.

W ciągu kolejnych 12 tygodni jesteś zobowiązana do złożenia jednego zamówienia za min. 120 gbp. Jeśli nie złożysz tego jednego obowiązkowego zamówienia, będziesz musiała dopłacić za realną wartość starter kitu. Więcej zobowiązań nie ma. Jeśli stwierdzisz, że to jednak nie dla Ciebie, nie musisz składać innych zamówień.

3. System bonusowy na starcie

Jeśli chcesz, na początku swojego członkostwa w Usborne możesz skorzystać z programu bonusowego, tzw. Quickstart Program.

 • Jeśli w ciągu 3 tygodni od dołączenia do Usborne złożysz trzy zamówienia za min. 120 gbp każde, dostaniesz w prezencie książki o wartości 50 gbp.
 • Jeśli w ciągu 6 tygodni złożysz sześć zamówień za min 120 gbp każde lub jedno zamówienie za 720 gbp, zostanie Ci zwrócony koszt starter kitu (standardowo 48 gbp; 40 dbp do 3 września 2021r.).

3. Zamówienia

Istnieją dwa rodzaje zamówień – Party order (małe zamówienia)  i School order (duże zamówienia). Twoje pierwsze 6 zamówień to zawsze Party order. Później już sama decydujesz, czy składasz Party order czy School order. Różnica leży w benefitach, jakie zyskujesz, składając dane zamówienie. PS. School wcale nie oznacza, że książki musisz sprzedawać w szkołach 😉

6 pierwszych zamówień – zamówienia za min. 120gbp

 • 24% zniżki
 • w pierwszych 6 tygodniach 20%, potem 10% gratisowych książek
 • książka za 2gbp (w cenie do max. 9.99gbp)
 • nowość za pół ceny
 • 3 dowolne książki za pół ceny
 • koszt dostawy: 20% wartości zamówienia, min. 25gbp

po złożeniu 6 zamówień, można składać 'duże’ zamówienia 

 • 20% zniżki
 • gratisowe książki: 10% na zamówienia od 120gbp; 30% na zamówienia od 250gbp; 60% na zamówienia od 600gbp
 • nowość za pół ceny
 • koszt dostawy: 20% wartości zamówienia, max. 100gbp

4. Targety, a raczej ich brak 🙂

W Usborne nie ma żadnych targetów – po zrobieniu jednego obowiązkowego zamówienia za 120b gbp w ciągu 12 tygodni od rejestracji, możemy nigdy już nic nie zamówić. Twoje konto zostanie również zdezaktywowane, jeśli nie złożyć przynajmniej jednego zamówienia na sześć miesięcy.

5. Rozliczenia z Urzędem Skarbowym

Aby kupować książki bezpośrednio z wydawnictwa Usborne na swoje potrzeby, nie musisz prowadzić firmy. Jeśli zdecydujesz się sprzedawać książki innym, masz kilka możliwości – założenie jednoosobowej działalności gospodarczej, działalności niezarejestrowanej albo rozszerzenie działalności, którą już prowadzisz.

6. Potencjalni klienci

Twoimi klientami mogą zostać znajomi, rodzina, sąsiedzi, inni klienci indywidualni, których możesz pozyskać w przeróżnych miejscach ( online – na facebook’u, instagramie i innych platformach social media, oraz offline – chociażby na placach zabaw 🙂 ).

Książki możesz też sprzedawać żłobkom, przedszkolom, szkołom, bibliotekom, klubikom, kawiarniom przyjaznym dzieciom itd.

Książek nie sprzedajemy natomiast księgarniom i hurtownikom. Nie wystawiamy ich także na platformach sprzedażowych typu olx czy allegro. Książki możemy natomiast promować i sprzedawać na naszych kontach w mediach społecznościowych oraz indywidualnych stronach internetowych. W Usborne chodzi o osobisty kontakt z klientem – o nawiązywanie przyjemnych relacji i roztaczanie miłości do wartościowych książek po angielsku 🙂

Mam nadzieję, że pomogłam Ci zrozumieć, jak wygląda współpraca z Usborne i jakie korzyści niesie za sobą zamawianie książek bezpośrednio w wydawnictwie.

Jeśli chcesz się zarejestrować, skorzystaj proszę z tego linka: https://tinyurl.com/JoinUsborneWithKasia Znajdziesz tu formularz zgłoszeniowy. Po jego uzupełnieniu zostaniesz poproszona o opłacenie starter kitu (60 gbp).

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie maila theverylittlereader(at)gmail.com lub odezwij się na Instagramie.